Kariéra

Hľadáš
si prácu?

Chceš sa aj Ty stať súčasťou úspešnej telekomunikačnej firmy vlastnenej najvýznamnejšími energetickými spoločnosťami ?

Práca v spoločnosti Energotel, a.s. ponúka pracovné príležitosti najmä pre tých, ktorí majú záujem získať nové profesionálne skúsenosti v oblasti telekomunikácií a pracovať s najmodernejšími technológiami.

Poskytujeme priestor všetkým, ktorí chcú na sebe pracovať, majú zmysel pre prácu v tíme, ale aj pre samostatnosť a predovšetkým chcú rozvíjať svoje odborné skúsenosti a osobné zručnosti.

Detail pracovnej pozície

Pracovná pozícia:
Tajomníčka predstavenstva a dozornej rady
Úsek:
Úsek generálneho riaditeľa
Pracovisko:
Bratislava, Miletičova 7
Miesto práce:
Bratislava
Ponúkaný plat (brutto):
1300 Eur/mesiac
Termín nástupu:
dohodou
Druh pracovného pomeru:
plný úväzok

Náplň práce

  • plánovanie a vedenie agendy Predstavenstva a Dozornej rady
  • organizácia porád členov Predstavenstva s riaditeľmi úsekov
  • spracovanie a kontrola plnenia úloh zo zasadnutia Predstavenstva, Dozornej rady a porád s riaditeľmi úsekov
  • organizácia obchodných stretnutí, agendy Predsedu Predstavenstva a Dozornej rady v spolupráci so zamestnancami podľa potreby
  • zabezpečenie efektívnej internej komunikácie medzi jednotlivými oddeleniami
  • administratívne a organizačné zabezpečenie marketingovej činnosti spoločnosti
  • plnenie zadaných úloh v rámci marketingovej komunikácie spoločnosti, komunikácia s ostatnými organizačnými jednotkami, dodávateľmi a zákazníkmi
  • navrhovanie formy a spôsoby reklamy a propagácie firmy a produktov spoločnosti
  • zabezpečuje správu web stránky spoločnosti po obsahovej a vizuálnej stránke
  • plnenie ďalších úloh pridelených priamym nadriadeným

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti:

  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Požiadavky:

  • Microsoft Excel - Pokročilý
  • Microsoft Outlook - Pokročilý
  • Microsoft Word - Pokročilý
  • Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Zamestnanecké výhody:

  • pracovná činnosť v mladom a dynamickom kolektíve
  • motivačný odmeňovací program
  • priestor pre individuálny rozvoj a vzdelávanie - jazykové kurzy, odborné tréningy
  • školenia a profesionálny rast
  • sociálny program
  • príspevky na kultúru, šport a rekreáciu
  • príspevok na dôchodkové doplnkové sporenie (III. pilier) ku mzde
  • používanie mobilného telefónu na pracovné aj súkromné účely
  • parkovanie zadarmo pre svoje vozidlo
  • teambuildingové aktivity

Adresa spoločnosti

Energotel, a.s.
Miletičova 7
821 08  Bratislava
Slovenská republika

Svoje životopisy posielajte na:

Kontaktná osoba:  Bc. Lucia Stanová
E-mail:  stanova.lucia@energotel.sk

Kde nás nájdete